Vzrušujúca ohňová show na Vašu akciu!

Výnimočná ohňová show pre Vašu akciu. Cirkusovo-tanečné ohňové predstavenie prinesie Vašim hosťom unikátny zážitok plný dobrodružstva a emócií. Ohňová show s krásnymi kostýmami, zakončená pyroefektami.

Na čo sa môžete tešiť?

Ohňová show je overeným obľúbeným spestrením večerného programu akejkoľvek spoločenskej akcie. Naši umelci majú dlhoročné skúsenosti s tancom s ohňom a radi donesú kúsok tejto výnimočnej atmosféry Vašim divákom. Horiace POI, hypnotizujúci tanec s vejármi, dych vyrážajúce hula hoopové kúsky! Naša show naviac prináša lyrický príbeh, naznačuje vzťah medzi mystickými bytosťami a vyjadruje ich charakter tanečným prejavom. V prípade záujmu vieme show zakončiť pyroefektami, ktoré sú jedinečným vyvrcholením predstavenia. Predstavenie vieme rozkúskovať na viaceré vstupy napr. ako efektívne privítanie hostí, alebo aj ako estetické pozadie. Naši žongléry sú flexibilní, a sú schopní sa pohybovať medzi hosťami a prekvapovať ich nezvyčajnými ohňovými kúskami.

Mám záujem

Ponuka vystúpení

Vieme Vám pripraviť show na mieru presne podľa Vašich požiadavok. Dĺžka vystúpenia sa pohybuje medzi 3-25 minútami, a tiež môže byť rozdelená do viacerých vstupov. Podľa typu priestoru a podujatia ju vieme obohatiť pridanými pyrotechnickými a ohnivými efektami.

Solo ohňová show

Jeden alebo viac vstupov počas večera v trvaní 3-5 minut, extra kostýmy a líčenie. Vhodné do interiéru ako aj exteriéru, na súkromné večierky, firemné akcie, do klubov alebo iné umelecké a kultúrne podujatia.

Duo/trio ohňová show

Jeden alebo viacero vstupov počas večera v trvaní 5-10 minut, extra kostýmy a líčenie. Vhodné do interiéru ako aj exteriéru, na súkromné večierky, firemné akcie, do klubov, menšie festivaly alebo iné umelecké a kultúrne podujatia.

Stage ohňová show

Jedno dlhšie vystúpenie v trvaní 15-25 minut, extra kostýmy, líčenie, pyrotechnické a ohnivé efekty. Vhodné na outdoor a stage vystúpenie na festivaloch, väčších firemných akciách alebo mestských podujatiach.

Technické požiadavky

Rovná podlaha, priestor minimálne 5x5metrov, v prípade outdoorového vystúpenia je možné realizovať show len v prípade bezvetria. V prípade indoor vystúpenia je možné realizovať show iba v priestore s dostatočne vysokým stropom a vetraním. Práca s ohňom vylučuje blízkosť  rizikových horľavých predmetov.