UV LIGHT show

Prekvapte svojich hostí fantazívnou UV LIGHT show

Na čo sa môžete tešiť?

Pokiaľ organizujete modernú akciu, či večerný program, vieme Vám ponúknuť UV svetelnú show. Tanečné a cirkusové vstupy sú nasvetlené UV svetlom, a tak uvidíte ich nevšedný vzhľad a sci-fi charakter. Pri pozeraní UV show sa fantázia každého diváka zaručene naštartuje a prenesie ho do vesmírnej budúcnosti, kde vzory a farby hrajú v dynamickom pohybe. Baviť vás bude pohľad na tanečníkov s grafickými POI, svetielkujúce LED hula hoopy, akrobatky na šále a kruhu v UV nasvetlení, a ďalšie tanečné a žonglérske prvky. Dĺžku aj koncept vystúpenia vieme dopracovať podľa potrieb akcie, v prípade potreby ju vieme rozdeliť do niekoľkých vstupov.

Technické požiadavky:

Rovná podlaha, priestor minimálne 6x6metrov, v prípade outdoorového vystúpenia je možné realizovať show len v prípade bezvetria.
Pri vzdušnej akrobacii je potrebný jeden závesný bod, s nosnosťou minimálne 500 kg. Výška závesného bodu musí byť aspoň 6,5 metra nad podlahou. Voľný priestor okolo závesného bodu musí byť minimálne 2 metre na každú stranu.
V prípade indoor vystúpenia je možné realizovať show len v priestore s dostatočne vysokým stropom a dostatočným vetraním. Práca s ohňom vylučuje blízkosť rizikových horľavých predmetov.

Trvanie: 10-20 min