Nechajte sa uniesť vzdušnou akrobaciou

Na čo sa môžete tešiť?

Tanečníčka na zavesenom kruhu prinesie na Vašu akciu tajuplnú atmosféru. Súhra jemných pohybov akrobatky, ktorá sa hrá s gravitáciou a vytvára rovnováhu v elegantných pozíciách. Dynamika vzdušného tanca je zosilnená pomalým točením sa kruhu a zároveň tak vystúpenie vynikne dobre z každého uhla, v ktorom ho divák bude sledovaťSolo aerial hoop

Sólo tanečnice na zavesenom kruhu naladí Vašich hostí do obdobia 20tych rokov, kedy cirkusové tanečnice nosili krásne korzety a štýlový make-up. Hudba a tanec vyjadruje posolstvo odvážnej a sebavedomej ženy, ktoré je podčiarknuté kontrastom jemného tanca a dynamických silových prvkov v akrobacii. Performerka sa hrá s gravitáciou a vytvára rovnováhu v elegantných pozíciách. Dynamika vzdušného tanca je zosilnená pomalým točením sa kruhu a zároveň tak vystúpenie vynikne dobre z každého uhľa, v ktorom ho divák bude sledovať.

Fire aerial hoop

Jediné vystúpenie na Slovensku na ohnivom aerial kruhu! Performerka dynamicky a ladne strieda jednotlivé akrobatické pózy a vytvára krásne tanečné kombinácie. Dramatickú atmosféru dopĺňa kostým s čiernym perím a tajuplná mystická hudba. Celý tanec je koncipovaný v ohnivom kruhu a preto divákovi prináša strhujúci a nevšedný zážitok. Dynamika vzdušného tanca je zosilnená pomalým točením sa kruhu a zároveň tak vystúpenie vynikne dobre z každého uhľa, v ktorom ho divák bude sledovať.

Lollipop hoop

Vzdušná akrobacia je veľmi obľúbeným prvkom v programe na všetkých eventoch. Často  však na mieste, kde sa koná event, nie je žiaden závesný bod. Práve pre takúto situáciu Vám ponúkame jedinečnú variáciu aerial hoop na poledance pódiu. Teraz môžete svojim divákom dopriať zážitok z akrobatického čísla v každom priestore, stačí aby bola výška stropu aspoň 3.5 metra!

Akrobacia na slučke

Toto akrobatické umenie vo vzduchu, je inšpirované jógou a kombinuje vzdušnú akrobaciu s jógovými asánami. Zažite pravú podstatu fluorescencie s týmto vizuálne estetickým výkonom. Prepracovaná choreografia pohybov a ladné krivky akrobatky v bielom kostýme perfektne vyniknú v žiari UV svetiel. Použitím elegantnej hudby s jemnými svetelnými efektmi, vás táto show prenesie do iného sveta s miernym futuristickým pocitom. Vystúpenie sa dá objednať aj bez UV efektu.

Technické požiadavky

Rovná podlaha, priestor minimálne 5x5metrov, v prípade outdoorového vystúpenia je možné realizovať show len v prípade bezvetria. V prípade indoor vystúpenia je možné realizovať show iba v priestore s dostatočne vysokým stropom a vetraním. Práca s ohňom vylučuje blízkosť  rizikových horľavých predmetov.

Trvanie: 4min